AKTUALNOŚCI

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę promocyjną na 2013 rok.

Każdy nasz gość, który wykupi tygodniowy pobyt*, otrzyma od nas w prezencie wejściówkę, upoważniającą do korzystania ze strefy SPA w Hotelu Klimek****

Jeżeli zdecydujecie się Państwo na dłuższy wypoczynek (2 tygodnie), mamy dwie niespodzianki w zależności od pory roku:

Zimą otrzymujecie Państwo darmową lekcję z instruktorem narciarstwa, oczywiście w zależności od umiejętności mogą być to zarówno "pierwsze kroki" jak i jazdy doszkalające w różnych technikach. Ponadto dla osób posiadających własny sprzęt zapewniamy ostrzenie i smarowanie.

Poza sezonem narciarskim zapewniamy Państwu fascynującą przygodę rowerową (max 4 h). Nasi instruktorzy będą przewodnikami i jednocześnie trenerami w jeździe po górach.

Gdybyście jednak Państwo woleli zdecydowanie spokojniejszą formę wypoczynku, zapewniamy możliwość wymiany bonusa przy pobycie 2 tygodniowym na dwie wejściówki do SPA.SPA czyli łacińskie „sanus per aquam“ oznacza „zdrowie przez wodę“. Od tysięcy lat SPA jest formułą na osiągnięcie harmonii ciała i umysłu, poprzez zabiegi oparte na wodzie. W Muszynie dobroczynne działanie wód mineralnych wykorzystywane jest od lat 30-tych XX wieku, kiedy to Muszyna otrzymała status uzdrowiska. Hotel Klimek **** SPA w Muszynie Złockiem oferuje szeroką gamę zabiegów SPA, w których cztery podstawowe elementy: para, woda, zapach i dotyk, tworzą kombinację zapewniającą relaks i regenerację. Cisza, krystaliczne powietrze, świetne warunki do uprawiania sportu i rekreacji z pewnością pozwolą na wyzwolenie pozytywnej energii.

Luksusowy kompleks basenowy Hotelu Klimek **** SPA to czysta przyjemność. Przestronny basen o wymiarach 6m. x 15m., wyposażony w zestaw armatek wodnych do hydromasażu, gejzer i przeciwprądy czekają na naszych Gości. Aquapark to radość i uciecha zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Atrakcyjna zjeżdżalnia wodna (76m.), bezpieczne brodziki, tryskający grzybek, płaszcz wodny oraz ekscytująca kaskada z pewnością zaspokoją oczekiwania najmłodszych. Dorosłym proponujemy Jacuzzi, które uwolni od napięć, a bicze wodne dodadzą życiodajnej energii. Na pobudzenie zmysłów dobra będzie sauna fińska, natomiast sauna parowa i sauna na podczerwień umożliwi błogie odprężenie. Intensywnych doznań dostarczy aromaterapia, dzięki której można poznać tajemnicę długowieczności. Delikatny dotyk wody o odprężających właściwościach pomoże rozpłynąć się w marzeniach.

* 7 noclegów ze śniadaniem + 7 obiadokolacji.